В окупованому Луганську поширюють листівки із закликами до “об’єднання” з “ДНР”.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

“Людей потихеньку готують до такого об’єднання. Наступним кроком буде поширення таких закликів у ЗМІ на окупованих територіях”, – вважає заступник голови ВГА.

Він переконаний, що від цього Росія буде мати вигоду, оскільки зараз на територіях “ДНР” і “ЛНР” дуже різняться “вектори розвитку”. На території окупованої Луганської області не виключають об’єднання з Україною, тоді як у Донецькій – категорично проти цього.

“Якщо таке ж об’єднання трапиться, це буде грубим порушенням Мінських угод, формат переговорів доведеться змінювати”, – зазначив Клименко.

Заступник голови ВГА назвав відставку ватажка “ЛНР” Ігоря Плотницького та призначення замість нього Леоніда Пасічника зміною векторів впливу.

“Плотницький вважав себе людиною Суркова, Пасічник – це представник ФСБ РФ. Управляти територіями ОРЛО будуть представники ФСБ РФ через Пасічника”, – пояснив він.

Клименко нагадав, що Пасічник до подій 2014 працював у СБУ, де координував підрозділ із протидії контрабанді та підтримував як офіційні, так і неофіційні стосунки з представниками ФСБ.