Івано-Франківські міська та обласна організації партії “УКРОП” відреагували спільною заявою на гасла, під якими пройшов ініційований міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим і партією ВО “Свобода” “Марш проти тарифів, олігархів і репресій”.

“7 березня в Івано-Франківську мешканці міста зібралися на марш “Проти тарифів, олігархів і репресій”. Організували акцію міський осередок ВО “Свобода”, “Правий сектор” і Національний корпус “Азов”.

Під час ходи вулицями міста її учасники викрикували речівку «Одна раса, одна нація, одна Батьківщина». Не треба звертатися до експертів, щоби зрозуміти расистський, нацистський і ксенофобський характер попередньо не оголошених гасел мітингу та ходи”, – йдеться в заяві.

“Не дозволимо перетворити Івано-Франківськ на місце зла та ненависті! УКРОП заявляє про жорстку опозицію до політичних сил, які просувають дикунство, расизм, нацизм та ксенофобію!” – наголошується в документі.

У партії також нагадали, що виступають за справедливі тарифи на газ, електроенергію, комунальні послуги та проти застосування шахрайських схем на кшталт “Роттердам+”, яка й робить енергоносії для українців чи не найдорожчими в Європі.