У Києві почастішали напади на “Яндекс-таксі”.

Виявляється, що заборонена Президентом російська компанія продовжує працювати в Україні. Втім, таксистам, що бажають заробляти нелегально, стає все важче вберегти себе від націоналістів. Схоже, що останні не бажають бачити в Україні будь-яку присутність російського капіталу.

У мережі з’явилося відео на якому невідомі, фіксуючи виклик на камеру, здійснюють напади на таксі та обіцяють вчинити так з будь-ким, що продовжить “працювати на окупанта”. Чи постраждали під час нападів самі водії поки невідомо. Таксити-нелегали не поспішають звертатися у поліцію і на сайті правоохоронців повідомлень про подібні інциденти поки не з’являлося.

Нагадаємо, що в Україні набув чинності указ Президента про блокування “ВКонтакте” і “Одноклассников”. 17 травня 2017 року він був опублікований в офіційному виданні “Урядовий кур’єр”.

Документ передбачає введення санкцій відносно 468 російських і українських компаній, а також 1228 фізичних осіб. Водночас більше половини компаній і фізичних осіб раніше вже були внесені в санкційні списки указами, підписаними Порошенком у 2015-2016 роках. Новим указом ці документи оголошені такими, що втратили чинність, а згадані в них компанії та фізичні особи перенесені до нового чорного списку. У цьому році Україна вперше ввела санкції щодо російських компаній інтернет- та медіагалузі, таких як “Mail.ru Group”, “Яндекс”, “ВКонтакте” і “Одноклассники”.