30 січня юристи компанії «АМІК Україна» пропустили судове засідання у Київському господарському суді за позовом до Антимонопольного комітету України.

Про це виданню “НефтеРынок” повідомило власне джерело в АМКУ.

“Вони самі ж позивалися до нас і не прийшли на розгляд справи”, – сказав співробітник Антимонопольного комітету.

За словами представника АМКУ, зі схожим позовом звернулися до структури декілька компаній після звинувачення в узгоджених діях на ринку.

28 жовтня 2016 року АМКУ своїм рішенням за наслідками розслідування на ринку нафтопродуктів наклала штраф на 7 юридичних осіб, які в січні 2013 року – січні 2016 року встановлювали роздрібні ціни на світлі нафтопродукти, на загальну суму понад 204 мільйонів гривень.

Рішення було прийнято після розгляду справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій між ТОВ «Золотий екватор», ТОВ «ВОГ Рітейл», ТОВ «ОККО нафтопродукт», ТОВ «Альянс Холдинг», ПІІ «АМІК Україна» і ТОВ «СОКАР ПЕТРОЛЕУМ».

В «АМІК Україна» заявляють, що компанія зосередилася над іншою справою, пов’язаною  з іншим бізнесом AMIC- трейдингом літакового палива. СБУ підозрює «Лукойл Авіейшен Україна», яка працює в МА «Одеса» в недоливі палива літакам польської авіакомпанії LOT.

Нагадаємо, учора 30 січня, народний депутат Ігор Мосійчук звернувся до Голови СБУ Володимира Грицака у справі незаконної реалізації авіаційного палива у Міжнародному аеропорті «Одеса».