Лідер партії “Рух нових сил” Міхеїл Саакашвілі у прямому ефірі накинувся з образами на бійця АТО.

Екс-очільник Одещини назвав добровольця покидьком через боротьбу з контрабандою, – пише опонент політика Олександр Новосельський на своїй сторінці у Facebook.

“Саакашвілі назвав мене покидьком в ефірі телеканалу ZIK, у своїй PR-передачі “Інша Україна”, мовляв я- “пес Авакова”, гірше ніж беркут.

У ситуації де я, звичайний цивільний, ловлю фури з контрабасом, які після роботи Міхо, як Губера, їздять кожні дві хвилини і ніким не зупиняються.

Так ось, Михайле, такі “виродки” як я, беруть в руки ПКМ і йдуть в 18 років на передову, а такі клоуни, як ти, Міхо, жеруть краватку і займаються популізмом, крадучи на чужій землі, де йде війна.

Час змусить відповідати за слова”, – попередив боєць.

1234

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що агенти колишнього президента Грузії уклали з керівництвом телеканалу ZIK договір строком на 5 місяців та загальною вартістю 1 мільйон гривень.

Угоду із західним телеканалом для Саакашвілі оплатили два бізнесмени.

Йдеться про російського олігарха Костянтина Григоришина, який також спонсорував інформаційні кампанії через видання «Українська правда» й журналіста Сергія Лещенка.

У лютому цього року правозахисник Олег Курчин звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням відреагувати на антидержавницькі дії екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі.