Редакції «Антиполітики» стало відомо про спробу передачі хабара судді по справі відносно організаторів фінансової піраміди «Хелікс».

Редакції «Антиполітики» стало відомо про спробу передачі хабара судді Тернопільського міськрайонного суду по справі щодо шахрайства та створення фінансової піраміди «Хелікс» з боку Богдана Воронцова 18.05.1992 р.н, паспорт серії ЕТ номер 408698, який є обвинувачуваним у вказаній справі.

Зокрема, до редакції сайту звернувся представник народного депутата України, який повідомив про передачу грошових коштів Богданом Воронцовим, третім особам, з метою прийняття на користь Воронцова остаточного судового рішення по справі щодо шахрайства та створення фінансової піраміди «Хелікс».

Нагадаємо, що від нової фінансової піраміди Хелікс постраждали 250 тисяч українців. Фінансова піраміда працювала в інтернеті, використовуючи власну платіжну систему, і обіцяла за вклади казкові відсотки. Подібні структури маскуються під вебінари і фонди, що ускладнює покарання винних.

Після затримання основних організаторів фінансової піраміди співробітниками Служби безпеки України виявилося, що Хелікс не мала права займатися інвестиціями в Україні, а тому всі гроші просто привласнювалися. У світі ця компанія давно набула сумнівну славу, але від української «дочки» там всіляко відхрещуються.

Згідно зі схемою, люди повинні були переказувати гроші через спеціально створену платіжну систему, яка, як з’ясувало слідство, зареєстрована на панамський офшор. Вкладникам обіцяли 240% доходів від їх вкладень в іноземні компанії. Ці відсотки можна було перетворити через віртуальний обмінник в гривні по курсу: один Хелікс – 21 гривня.