Українська влада бере участь в організації гей параду. Це природньо, але нерозумно. Ось чому:

1. Це допоможе московській пропаганді: от які “вартості” київська хунта прагне нав’язати мешканцям Донбасу і Криму.

2. Так сталося, що більшість наших вояків на фронті гомофоби. Проведення в тилу гейпараду, побиття й арешти патріотів, які протидіятимуть, підірве дух фронтовиків, їхню довіру до верховного головнокомандувача, зродить сумніви у власній місії – невже справді у відвойованому Донецьку замість параду перемоги, київське начальство влаштує гейпарад?

3. Гейпарад відбудеться в день проведення матчу “Україна-Німеччина”, що викличе наплив і мобілізацію вболівальників. Колись подібна ситуація в Одесі (вболівальники проти п…дарів) призвела до спалення будинку профспілок. А що згорить у Києві?

4. ФСБ у Києві почувається не гірше за СБУ (багато хто їх плутає, але за останні роки ситуація в СБУ трохи покращилася). Уявляєте, яка спокуса для ворожої агентури обробити якогось неврівноваженого патріота й спонукати його кинути гранатку? Загибель кількох активістів ЛГБТ ( а серед них можуть бути й американці ) нам ніколи не вибачить бюрократичний інтернаціонал. Виправдатися буде неможливо. Такий ризик неприпустимий.

5. Участь в гейпараді 5000 співробітників поліції, знищить її авторитет в очах більшості населення, поховає іміджеві вигоди від реформи МВС.

Дмитро Корчинський