Лідер Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни парламенту наголосив, що економічна політика діючої влада не здатна забезпечити розвиток України.

«Коли пані Гонтарєва виходить на трибуну і доповідає про свої успіхи, у кожного українця виникає дисонанс. Таке враження, наче влада прилетіла з космосу, адже не відчуває, як живе трудовий народ. Результатом чинної економічної політики є скорочення робочих місць, еміграція, стагнація економіки та перетворення Україну на сировинну країну.

Відповідальність за це несе і Нацбанк. Він не дає дешеві кредити для бізнесу, вимиває з держбюджету сотні мільярдів гривень на так зване рефінансування, замість того, щоб спрямовувати ці гроші на програми будівництва житла для молоді, доріг, інфраструктури та підтримку національного бізнесу», – зазначив лідер Радикальної партії.

Ляшко пояснив чому кандидат на посаду голови НБУ Яків Смолій не змінить політику Валерії Гонтарєвої.

«Шановний Яків Смолій, якого президент Порошенко подав як кандидатуру на посаду голови НБУ, кілька тижнів тому був на засіданні нашої фракції. В результаті цього обговорення ми зрозуміли, що Смолій – це та ж Гонтарєва, тільки в штанях. Без узгоджених дій Нацбанку, парламенту та уряду – неможливе економічне зростання», – наголосив депутат.

Олег Ляшко запропонував ухвалити зміни до 99 статті Конституції і розширити повноваження Нацбанку.

«Команда Радикальна партія закликає до зниження процентних ставок по кредитах, інвестиції в розвиток національного бізнесу, сприяння економічному зростанню і подолання безробіття в Україні. Виключно така політика приведе до перемоги», – підсумував Олег Ляшко.