У Києві орудує небезпечний кримінальний аферист Володимир Тесля. В українській столиці він займається організацією підставних боїв і вимаганням грошей. Для прикриття Тесля часто називається співробітником СБУ і ГРУ. Аферист, ймовірно, співпрацює з ФСБ РФ.

Автор статті стверджує: офіційно Тесля – президент Ліги змішаних єдиноборств WWFC, але водночас він з особливою ефективністю займається рекетом. У цьому йому допомагають російські бійці, яких він привозить в Україну під приводом участі в боях.

Тесля співпрацює з російським бійцівським клубом, йдеться у матеріалі, звідти він набирає нових бійців, яких привозить до України на турніри, але, замість того, щоб повертатися на батьківщину, росіяни залишаються в Києві, де вливаються у кримінальні схеми, – пише Євген Буров у своєму матеріалі.

Зліва – Володимир Тесля

Evgen Burov пише, що Володимира часто можна побачити в елітному фітнес-клубі «TSARSKY». «Ймовірно, саме там він і втілює в життя свої рекетирські схеми: знаходить багатих клієнтів і пропонує їм охоронні послуги від імені фірми «Global Ex-Forces». Насправді, ця контора – клон популярної міжнародної приватної військової компанії, зареєстрованої в Україні у 2017 році. Ніхто з її «співробітників» не працював охоронцем професійно», – йдеться у матеріалі.

Володимир Тесля в фітнес-клубі «TSARSKY»

Тесля представляється співробітником СБУ і ГРУ, стверджуючи, що дружить з головою СБУ Василем Грицаком та першим заступником голови СБУ Павлом Демчиною. «Його подільником є ​​колишній співробітник підрозділу «Альфа» Едуард Ставицький. Якщо «наживка не клює», то, незабаром, її «несподівано» викрадають російські «бійці», при цьому вимагаючи значний викуп. В останній раз Володимир дзвонив своїм «жертвам» з російського і українського номерів», – говориться у статті.

https://www.facebook.com/globalexforces/ – сторінка клона «Global Ex-Forces»

Ще одна «золота жила» Володимира – підставні ММА-бої. На тоталізаторі гравці ставлять на сильних бійців, яким потім Тесля за великі гроші пропонує програти бій, на чому заробляє величезні гроші.

Один з подільників Теслі – Віталій Фесюк з позивним «Лис», відомий тим, що грабував квартири і два роки сидів у СІЗО Маріуполя за те, що взяв у заручники людину і вимагав викуп. У минулому Фесюк – співробітник правоохоронних органів і солдатів «Азова», йдеться у статті.

Віталій «Лис» Фесюк

З посиланням на джерело у СБУ автор статті повідомляє, що Володимир Тесля регулярно літає в Росію через Білорусь. «Є підозри, що він може співпрацювати з ФСБ. Про це також свідчить те, що початок кримінальних схем Володимира і його переїзд в Україну співпав з початком війни на Донбасі – до цього Тесля 10 років жив у Парижі і працював там таксистом, – говориться у матеріалі. – Ймовірно, він збирає інформацію про українських бійців, які воюють в АТО, а потім перепродує її російським агентам».

https://www.facebook.com/vteslya – сторінка Володимира Теслі

«На цьому список кримінальних хитрощів Теслі не закінчується: він також представляється офіційною особою заводу «Антонов» і, завдяки цьому, намагається провертати різноманітні афери і укладати «липові» контракти з тими, хто на подібні афери ведеться. За словами анонімного джерела, єдине, що його пов’язує з «Антоновим» – парочка знайомих, які працюють там і мають з ним спільні інтереси», – пише Evgen Burov.

Володимир Тесля

«Вишенькою на торті» є той факт, що Володимир Тесля також займається перевезенням чорної готівки за кордон – в цьому йому допомагає друг, який має дипломатичну недоторканність.

Дружина Володимира Олеся, стверджує автор статті, теж встигла відзначитися: вона неодноразово збирала гроші нібито на допомогу бійцям АТО, заявляючи, що відсоток від продажу квитків на бої буде направлений до волонтерських центрів. Насправді, для цього використовувалися квитки з неіснуючими місцями або на скасовані бої.

Володимир Тесля з дружиною і сином

Піком цинізму стало те, що Олеся Тесля запустила кампанію зі збору коштів на лікування їх з Володимиром дитини, яка нібито хвора на рак. Наближене до їхньої сім’ї джерело повідомило автору матеріалу, що дитина, насправді, здорова, а зібрані гроші були витрачені на покупку машин.

Також повідомляється, що Тесля не раз був помічений за кермом новенької Toyota Land Cruiser, а його дружина пересувається на Range Rover.

Автомобіль дружини Володимира Теслі

Автомобіль Володимира Теслі

Автомобіль охоронної структури Володимира Теслі

Джерело: ІНФОРМАТОР